Myślę Czuję Jestem

 

W projekcie młodzieżowym Mm2020 „Magia gier planszowych” Michał, Magda i Natalka zaprosili mieszkańców Hub i Gaju do udziału w grach planszowych jakimi są warcaby. Gościem honorowym pierwszego spotkania był Pan Arseniusz Grzelak uczestnik i laureat wielu konkursów krajowych i międzynarodowych w polskie warcaby – 100 polowe. Mieliśmy do dyspozycji duże plansze do warcabów tradycyjnych, profesjonalne zegary. Czekolada i woda mineralna wspierały nasze logiczne myślenie. Zachęcamy do udziału w kolejnych spotkaniach. Obowiązują zapisy, liczba grających jest ograniczona do 8 osób.

Kolejne warsztaty z warcabów mamy za sobą. Kilka rozgrywek odbyło się pod okiem Pana Arseniusza, naszego Mistrza. Dorośli w ograniczonym składzie, cóż taki czas, takie wymogi L. Drugie rozgrywki warcabowe tego samego dnia miały miejsce w internacie szkoły branżowej przy Kamiennej. Dzięki Pani Ewie odbyły się w formie rozgrywek grupowych. Dziękujemy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Dyplomy w drodze.

ZAPRASZAMY

Zostań dawcą szpiku. Przyłączamy się do akcji fundacji DKMS. Zgłoś się !

Images
Wrocław
to
niedziela, 01 styczeń 2023

POZNAJ SZANUJ ZAAKCEPTUJ

 Chcesz zrobić coś dla lokalnej społeczności ?

Misją fundacji "Myślę, Czuję, Jestem" jest pomoc i wsparcie CZŁOWIEKA na każdym etapie oraz we wszelkich dziedzinach życia.

ADRES
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
TELEFON
(tel.) 603 943 227
EMAIL 
mysleczujejestem@gmail.com

LINKI