Myślę Czuję Jestem

 

Warsztaty z cyklu „Pielęgnuj wspomnienia” są dla wielu osób okazją by podzielić się spełnionymi marzeniami a dla innych są zachętą do realizacji własnych podróży wakacyjnych, urlopowych. Wspominamy, wyciągając z pamięci ciekawe miejsca, które zwiedziliśmy i serdecznie je polecamy. Podczas trzech ostatnich spotkań Agata przeniosła nas do ciepłej, roztańczonej karnawałem Teneryfy. Podróże dalsze i bliższe pozostają w naszej pamięci na całe życie. Wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. A według uczestników naszych warsztatów podróże dają poczucie szczęścia, są realizacją długich planów rodzinnych, przyjacielskich, są niezwykłą przygodą, zachęcają do nauki, wzmacniają pamięć, otwierają na różne kultury, zbliżają ludzi. Dziękujemy Agacie za wspaniałe przeżycia a pomysłodawczyniom projektu w ramach Mm 2020 Martynie, Paulinie i Alicji za pomysł, smakowite południowe owoce, ciasteczka i przysmak kakaowo- orzechowo-ryżowy. Zwiedzajmy i spełniajmy swoje marzenia a potem…pielęgnujmy wspomnienia.

Kolejne spotkania z cyklu „Pielęgnuj wspomnienia” poświęcone były Bieszczadom, magicznym górom, które od pokoleń przyciągają turystów. Dużą dawką wiadomości, pięknych fotografii oraz ciekawych przeżyć z tegorocznych wakacji w Bieszczadach podzieliła się z nami p. Teresa. Okazało się, że niektóre osoby uczestniczące w warsztatach miały szczęście w wędrować po Połoninach i zwiedzać różne ciekawe zakątki magicznych gór. Ostatnie spotkanie było okazją do wręczenia dyplomów dla Martyny, Michała, Kamila i Szymona za aktywne zaangażowanie realizację Młodzieżowych Mikrograntów. Z powodu ograniczeń związanych z pandemią Covid19 poczęstunek każdy z uczestników warsztatów przygotował u siebie w domu dla rodziny i przyjaciół. Wypracowaliśmy piękny folder o korzyściach jakie dają podróże i wspomnienia o nich.

ZAPRASZAMY

Zostań dawcą szpiku. Przyłączamy się do akcji fundacji DKMS. Zgłoś się !

Images
Wrocław
to
niedziela, 01 styczeń 2023

POZNAJ SZANUJ ZAAKCEPTUJ

 Chcesz zrobić coś dla lokalnej społeczności ?

Misją fundacji "Myślę, Czuję, Jestem" jest pomoc i wsparcie CZŁOWIEKA na każdym etapie oraz we wszelkich dziedzinach życia.

ADRES
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław
TELEFON
(tel.) 603 943 227
EMAIL 
mysleczujejestem@gmail.com

LINKI